סרטונים וקישורים שראיתם בהרצאה... ובכלל מה שיכול לעזור

סרטונים וקישורים שראיתם בהרצאה... ובכלל מה שיכול לעזור

הסרטים, והקישורים (בכלל כל מה שיכול לעזור לכם ולכולנו להעביר מסר ברור ובטוח) שעלו בהרצאות...

מומלץ בחום להציג את זה בבית ולנהל שיחה כשאתם בשליטה - ולא הגורל...

סרטוני "הזמנה להתאבדות" (אלכוהול במכה אחת)

 

"טיגון" ביצה באמצעות אלכוהול... למי שלא זוכר מה הקטע, אז ככה... אחרי שרואים את שני הסרטונים הקודמים בהם נראים שני אנשים שונים "מפרקים" בקבוקי אלכוהול במכה אחת, חשוב להראות את הסרטון שבו מוצפת מחבת קרה באלכוהול חזק - מה שמדמה הרעלת אלכוהול בגוף, ולראות כיצד מתרחש תהליך הדנטורציה של החלבונים... כמו בביצה כך גם בגוף האדם, אלכוהול מפרק את החלבון והורס את צורתו הטבעית ובכך משאיר אחריו נזקים ארוכי טווח.

אין מצב שאדם כלשהו ישתה במכה אחת בקבוק אלכוהול שלם מבלי שיהיו לכך השלכות על גופו ועל המוח שלו... חשוב לזכור !!! המוח היא רקמה חלבונית, והיא נפגעת משתיית אלכוהול. מי ששותה לאט, ימצא את הכבד כאיבר המפרק את האלכוהול לסוכרים, ואת הכליות כמי שיסננו את הדם מרעלים נוספים המצויים במשקאות האלכוהוליים, אך כאשר שותים מיד כמות גדולה, הכבד לא מסנן דבר, והמוח הוא ש"חוטף" את הפגיעה הקטלנית מהסיפור הזה...

במילים אחרות: חכו עם האלכוהול, לפחות על שתהיו בני 18, אם כבר שותים, תעצרו אחרי שני דרינקים, ואם כבר מחליטים לשתות הרבה - תשאלו את עצמכם - למה? אם התשובה שלכם לא מספיק טובה, דברו איתי, או עם מישהו שאתם סומכים עליו - כי כנראה שיש לכם בעיה.

מוזמנים לשמור על קשר:

שלכם, איתי מלר

 

איתי מלר, מרצה מומלץ מטעם משרד החינוך והרשות למלחמה בסמים ובאלכוהול. בעל וותק של למעלה מ14 שנה בתחום.