סמים מוח ומתבגרים

מניעת סמים ואלכוהול, אפשר להצליח במשימה בלתי אפשרית

מדוע תכניות מניעת הסמים והאלכוהול לא מצליחות לייצר שינוי משמעותי בנושא זה? מזה שנים שמניעת סיכון מתבססת על רטוריקה של הפחדה. ההרצאה הזו משנה את כללי המשחק. עולם הסמים ותרבות הפנאי, משולבים ומעוררים זה את זה. כאשר חושפים את הקשר שבין מושג ההנאה לתרבות הסמים והסיכון, קל יותר לדבר על מניעה - ופחות על הפחדה. ההרצאות והסדנאות מאפשרות הצצה לעולם בני הנוער המחפשים אחר מסגרות שייכות - וקבוצת שווים, בכל מחיר...

 הרצאה מומלצת ומרתקת הרואה את האטרקטיביות שבעולם הסיכון דרך עיניי המתבגרים, ומציעה דרכים חדשניות לנטרול התנגדויות בנושא. עולם הסמים ותרבות הפנאי, משולבים ומעוררים זה את זה. כאשר חושפים את הקשר שבין מושג ההנאה לתרבות הסמים והסיכון, קל יותר לדבר על מניעה - ופחות על הפחדה. הרצאה זו מהווה בסיס הכרחי להבנת עולם החומרים הפסיכו-אקטיביים, בה ניתנים דגשים בנושא "סמים חוקיים", סמי מסיבות ונדיפים. בנוסף לכך נשבור מיתוסים ואמונות טפלות הנוגעות לנושא זה. ההרצאה מיועדת לכל תלמידי בתי הספר מכיתות ט' ומעלה. כמו כן, הסדנה מיועדת לחיילי צה"ל, מדריכי נוער, אנשי מקצוע ומחנכים.

איתי מלר, מרצה בנושא מניעת סמים ואלכוהול באופן יעיל וקולע. מומלץ בחום לכל מי שמחפשים את ההרצאה המומלצת והדינמית ביותר לבני נוער בתחום זה!!!